Zespół Szkół w Starej Niedziałce

"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

„Krasnoludki” i „Zerówka” w Warszawie

2015-11-09 23:30:56, komentarzy: 0

 

     W czwartek 29 października 2015r., odbyła się wycieczka dwóch grup przedszkolnych do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po dziedzińcu Muzeum Wojska Polskiego, gdzie dzieci mogły obejrzeć różne modele samolotów oraz kilka rodzajów armat.

 

O godzinie 10:00 wyruszyliśmy do Muzeum Narodowego, gdzie umówieni byliśmy na lekcje edukacyjne: „Zagadki muzyczne” – dla 5-latków i „Zabawy barwami” – dla 4-latków. Obydwie lekcje przeprowadzone były z elementami warsztatów plastycznych i muzycznych.

 


 

Po zakończeniu lekcji, podczas których dzieci zachowywały się bardzo cicho i grzecznie – jak przystało w muzeum, pojechaliśmy wyszaleć się do Sali zabaw „IncaPlay”. Śmiechom i szaleństwom nie było końca, w międzyczasie dzieci zjadły posiłek przygotowany przez rodziców. Około godziny 14:00 zaczęliśmy się szykować do odjazdu. W autobusie dzieci opowiadały swoje przeżycia z wycieczki, a te bardziej wyczerpane zabawą i natłokiem pozytywnych emocji zasnęły. Pod szkołę przyjechaliśmy o godzinie 15:30, gdzie czekali już utęsknieni rodzice.

    Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, na koniec Panie pochwaliły dzieci za odpowiednie zachowanie podczas jazdy autobusem oraz w muzeum. Wszyscy zgodnie potwierdzili, że na kolejną wycieczkę możemy jechać już następnego dnia.

                     

  Małgorzata Grotkowska       Mariola Gielo       Barbara Rońda

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH

.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!