Zespół Szkół w Starej Niedziałce

"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Co słychać u naszych sportowców z gimnazjum?

2016-01-31 20:40:38, komentarzy: 0

Styczeń dla zawodników UKS Gimnazjum stał pod znakiem tenisa stołowego. Udział w tych rozgrywkach rozpoczęły dziewczęta. 25 stycznia w gimnazjum w Zamieniu odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym.  W między czasie rozegrane zostały Mistrzostwa Miasta Mińsk Mazowiecki, w których nasze dziewczęta zdobyły 2 miejsce.

Dzień później sportową walkę rozpoczęli chłopcy. Mimo drobnych problemów s grupie awansowali do ćwierćfinału gdzie czekali na nich chłopcy z Latowicza. Mimo, zażartej walki i długich wymian, nasi chłopcy tego dnia musieli uznać wyższość rywala, który wygrał 3:2. Jak się później okazało, chłopcy z Latowicza zajęli 3 miejsce, ustępując tylko znakomicie grającym chłopcom z Dębe Wielkie i Żakowa. Nam pozostało się cieszyć z 2 miejsca wywalczonego w Mistrzostwach Miasta.

30 stycznia ponownie spotkaliśmy się w gimnazjum w Zamieniu, by rozegrać turniej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki. Na sześciu stołach rywalizowały zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Turniej ten możemy bez wątpienia uznać za udany dla naszych zawodniczek, który uplasowały się na 3 pozycji, ustępując tylko dziewczętom z Janowa oraz faworytką z Zamienia, które zdobyły odpowiednio 2 i 3 miejsce.

Natomiast chłopcy absolutnie zdominowali rozgrywki wygrywając mecz za meczem, dzięki czemu stanęli na najwyższym stopniu podium.

Naszą szkołę w rozgrywkach w tenisa stołowego reprezentowali: Małgorzata Witkowska, Weronika Krupa, Klaudia Gałązka oraz Bartłomiej Cieślik i Arkadiusz Paska.

Serdeczne gratulacje!

A już teraz pełną parą ruszamy z przygotowaniami do rozgrywek unihokeja, które przed nami już w lutym. 


Więcej o osiągnięciach sportowych gimnazjalistów przeczytasz tutaj


« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH

.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!