Zespół Szkół w Starej Niedziałce

"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki

2015-10-04 20:43:18, komentarzy: 0

           

            W dniu 3 października 2015 roku, na boisku w Zamieniu odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki. W słoneczny poranek na boisku zgromadziły się wszystkie gimnazja z gminy, aby walczyć o końcowy sukces. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, co gwarantowało emocje do ostatniego gwizdka. Poziom rozgrywek był na tyle wyrównany, że o końcowym wyniku mogła zadecydować każda strzelona bramka.

            W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną ze Stojadeł. Był to pierwszy mecz na tych zawodach i jeden z najbardziej emocjonujących. Niestety mimo naszego prowadzenia w pierwszej połowie 2:0 po bramkach Damiana Drozdowskiego nie udało nam się „dowieźć” korzystnego rezultatu do końca i po dwóch błędach mecz zakończył się wynikiem 2:2. W kolejnym meczu przyszło nam rywalizować z drużyną z Janowa, z którą spotkaliśmy się w grupie w turnieju powiatowym. Tamto spotkanie po ogromnej walce zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny z Niedziałki. Podobnie było i tym razem. Walka toczyła się o każdą piłkę, mimo to i tym razem udało nam się wygrać 1:0 po golu Bartosza Rokickiego, który bramkę strzelił zaraz po wejściu z ławki. Kolejny mecz rozegraliśmy z Hutą Mińską. Od samego początku drużyna z Huty narzuciła nam swój styl gry i bardzo szybko strzeliła bramkę. Dopiero w końcówce spotkania udało nam się wyrównać za sprawą Bartosza Rokickiego. W ostatnim meczu turnieju zmierzyliśmy się z gospodarzami – drużyną z Zamienia. Znając wyniki wszystkich spotkań wiedzieliśmy, że aby zwyciężyć w turnieju musimy ten mecz wygrać i to różnicą trzech bramek. Niestety bramka rywali wydawała się zaczarowana, ponieważ strzały nawet z najbliższych odległości trafiały albo prosto w bramkarza lub słupki. W końcowym rezultacie zremisowaliśmy bezbramkowo.

            W klasyfikacji generalnej turnieju gospodarze okazali się gościnni zajmując 5 miejsce. Miejsce 4 zajęła Huta Mińska, trzecie miejsce przypadło natomiast gimnazjum z Janowa. Gimnazjum w Starej Niedziałce musiało się zadowolić miejscem drugim. Miejsce pierwszy zajęła najbardziej poukładana drużyna na tym turnieju – Stojadła.

Poza medalami i pucharami dla uczestników przygotowane były dwie nagrody indywidualne. Statuetkę dla najlepszego strzelca z wynikiem 3 bramek otrzymał zawodnik ze Stojadeł. Natomiast statuetkę najlepszego bramkarza po jednogłośnej decyzji trenerów otrzymał Łukasz Felczyk ze Starej Niedziałki. Gratulujemy!

Skład drużyny: Łukasz Felczyk (kpt), Artur Wieczorek, Bartłomiej Cieślik, Krystian Rokicki, Paweł Nalazek, Damian Drozdowski, Bartłomiej Rokicki, Patryk Rogala, Arkadiusz Paska, Mateusz Komuda.

                                                                                                                     

Sebastian Kobza 

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH

.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!