Zespół Szkół w Starej Niedziałce





"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka





Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Sukcesy klasy III

2016-06-22 22:04:55, komentarzy: 0

Klasa III niejednokrotnie udowodniła, że potrafi zawalczyć o sukces i stanąć na podium zarówno grupowo, jak też indywidualnie. Ten rok szkolny okazał się dla wielu uczniów wyjątkowo owocny.

W I semestrze:

  • Maja Kozłowska zdobyła XI miejsce Grand Prix Mazowsza w Warcabach edycja III (zawody otwarte ogólnopolskie), Maja Cieślik – I 20-tka.
  • Maja Kozłowska zdobyła IV miejsce w Polsce do lat 10 i VII miejsce do lat 16 w XIII Mistrzostwach Polski w Warcabach aktywnych 64-polowych w Markach (28.11.2015r.)
  • Maja Szczęsna grupowo zajęła III miejsce w V Korowodzie Kolędowym

W II semestrze:

Cała klasa zdobyła I miejsce ex aequo z klasą IV w konkursie międzyklasowym „Podróż za jeden uśmiech”

Maja Cieślik:

  • 2 miejsce w turnieju kwalifikacyjnym, strefa „Wschód” (cztery województwa: pomorskie, warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie) do OOM 2016  w warcabach 100-u polowych, kat. – 16.01.2016
  • 9 miejsce w I turnieju Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do 10 lat – 30.01.2016
  • 7 miejsce w II turnieju Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do 10 lat – 27.02.2016
  • 9 miejsce w III turnieju Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do 10 lat – 02.04.2016
  • 8 miejsce w XX Mistrzostwach Polski Juniorów w warcabach 100-u polowych w grze błyskawicznej, kat. dziewczęta do lat 10 – 08.04.2016
  • 3 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2016 w warcabach 100-u polowych, kat. dziewczęta do lat 10 – 03.05.2016
  • 4 miejsce w VI turnieju Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do 10 lat – 04.06.2016
  • 1 miejsce – Mistrzostwo Polski w XXIII Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w warcabach stupolowych w Dąbkach woj. Zachodniopomorskie 09.06 – 12.06. 2016r. Indywidualnie 5 miejsce
  • drużynowo zajęła I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Dwa Ognie Usportowione 

Maja Kozłowska:

  • 1 miejsce w turnieju kwalifikacyjnym, strefa „Wschód” (cztery województwa: pomorskie, warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie) do OOM 2016 w warcabach 100-u polowych – 16.01.2016
  •  XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych Warmia Mazury 2016 – 9 miejsce kat.10 lat
  • I turniej z cyklu Grand Prix Mazowsza 2016 Radzymin - 4-miejsce kat.10 lat
  • II turniej 4-miejsce kat.10 lat
  • IV turniej z cyklu Grand Prix Mazowsza 2016 Wiązowna – 9 miejsce kat.10 lat
  • 1 miejsce – XXIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych Dąbki 06-2016 - 1-miejsce kat. 10 lat dziewcząt

 

 

 

 

Gabriela Niemyjska

  • I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Wiedzy Omnibus 2016
  • drużynowo III miejsce w Powiatowym Konkursie „Zdrowo i Bezpiecznie 2016”
  • II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Maja Szczęsna

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiersze i wierszyki, które łamią nam języki”
  • drużynowo zajęła I miejsce w Mistrzostwach Gminy w Dwa Ognie Usportowione

Jakub Kulaszewski

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Chcemy być zdrowi i radośni – uzależnieniom mówimy nie!
  • drużynowo III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Dwa Ognie Usportowione

      Kacper Porębski

  • drużynowo II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Garwolińskiego – 05.06.2016r.
  • drużynowo III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Dwa Ognie Usportowione

 

Gratuluję sukcesów i życzę wytrwałości w zdobywaniu kolejnych!!!

 

Wychowawca Elżbieta Roguska

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH





















































































































.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!