do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Turniej o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki

2015-10-11 15:31:31, komentarzy: 0

Tydzień po zawodach chłopców ponownie boisko w Zamieniu przywitało, tym razem dziewczęta na Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki. Sobotni poranek przywitał nas mroźną pogodą. Mimo to atmosferę podgrzewała wola walki każdej z drużyn oraz wschodzące słońce. Zmagania w turnieju otworzył mecz dziewcząt z Zamienia przeciwko dziewczętom z Janowa. Mimo zaciętego początku meczu, drużyna z Zamienia wygrała to spotkanie 2:0. W kolejnym meczu dziewczęta ze Starej Niedziałki zmierzyły się z Janowem. Niedziałka bardzo szybko osiągnęła prowadzenie po wyśmienitej akcji Izabeli Wiktorowicz. Niestety w końcówce drugiej połowy zawodniczka z Janowa popisała się strzałem nie do obrony i mecz zakończył się remisem 1:1.  W ostatnim meczu turnieju zmierzyliśmy się z gospodarzami. Wiedzieliśmy, że wygrana da nam końcowe zwycięstwo w turnieju. W pierwszej połowie dziewczęta walczył o każdą piłkę, ale żadna bramka nie padła. Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, zawodniczka Zamienia – jak się później okazała najlepszy strzelec turnieju – zdobyła zwycięską bramkę i meczy zakończył się wygraną drużyny z Zamienia.

Tym razem gospodarze nie okazali się gościnni wygrywając zawody. Nas cieszy dobra gra i drugie miejsce naszych dziewcząt. Dodatkowo nasza bramkarka – Małgorzata Witkowska otrzymała statuetkę dla najlepszej bramkarki zawodów.

Skład drużyny: Joanna Tarczyńska, Małgorzata Witkowska, Weronika Krupa (kapitan), Izabela Wiktorowicz, Aleksandra Kuć, Martyna Jaworska, Sylwia Czaplińska, Klaudia Gałązka, Klaudia Kołodziejczyk, Justyna Parol.