Zespół Szkół w Starej Niedziałce

"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA - MAZURY 2016

2016-05-15 17:02:17, komentarzy: 0

29.04 – 03.05.2016 r. odbyła  się XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych WARMIA - MAZURY 2016 w warcabach 100-polowych pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. W finałach startowało 56 zawodników podzielonych na cztery grupy (grupy dziewcząt i chłopców do 10 i 13 lat). Turniej poprzedzony był uroczystą ceremonią otwarcia, podczas której zapalony został znicz olimpijski.  Uczestnicy mieli w Bęsi doskonałe warunki do gry i wypoczynku.

Jak już wcześniej informowaliśmy nasze dwie uczennice Maja Cieślik i Maja Kozłowska wygrały kwalifikacje olimpijskie (jeden z czterech regionów Polski – województwa: Pomorskie, Warmińsko – Mazurskie, Podlaskie i Mazowieckie). Do finału kwalifikowano 3 dzieci z każdego regionu. Podczas rozgrywek eliminacyjnych Maja Kozłowska zajęła I miejsce, a Maja Cieślik II miejsce.

Ogromnym sukcesem zakończył się występ naszych zawodniczek podczas Olimpiady. Maja Cieślik zdobyła brązowy medal, natomiast Maja Kozłowska zalazła się w pierwszej dziesiątce warcabistek kraju na miejscu 9! Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom! 

 

Iwona Biaduń


 

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH

.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!