Zespół Szkół w Starej Niedziałce

"Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby uczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza...” 
                                           Maria Kownacka

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
do szkoły podstawowej i gimnazjum

Wykaz podręczników i wyprawka do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017

Zawody - biegi przełajowe

2015-09-30 19:58:27, komentarzy: 0

     

     26 września 2015 roku, w sobotnie przedpołudnie na terenie lasów w Mariance zostały rozstrzygnięte zawody w biegach przełajowych o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki. Pomimo nocnych ulew tor biegowy przygotowany był bardzo dobrze. Pogoda w dzień zawodów nas nie zawiodła i biegi mogliśmy rozegrać praktycznie bezdeszczowo.

     Uczennice i uczniowie naszego gimnazjum niestety stawili się w niepełnym składzie, jak się później okazało z tego powodu nasza drużyna znalazła się tuż za podium zajmując IV miejsce w klasyfikacji generalnej. Braków osobowych nie zastąpiła świetna dyspozycja naszej jedynej co warto podkreślić zawodniczki - Sylwii Czaplińskiej, która w swoim biegu absolutnie zdominowała pozostałe zawodniczki wygrywając bieg z olbrzymią przewagą. Świetną dyspozycją wykazał się także Paweł Nalazek oraz Bartłomiej Cieślik, którzy po morderczej walce również wygrali swoje biegi. Na pochwałę zasługuje także Adrian Jasiński, który w biegu klas I gimnazjum znalazł się tuż za podium. Mimo wygrania trzech spośród sześciu biegów podczas zawodów nasi zawodnicy nie byli zadowoleni z wyniku, ponieważ do podium zabrakło nam tylko 2 punktów.
     Mam nadzieję, że ta sytuacja wyzwoli w nich dodatkowe pokłady energii i zmobilizuje pozostałych uczniów do wzięcia udziału w biegach powiatowych, które już niedługo.


Sebastian Kobza

« powrót

Dodaj nowy komentarz


Zachęcamy wszystkich do korzystania
z e-podręczników.
SZKOŁA PODSTAWOWA 
im. MARII KOWNACKIEJ

GIMNAZJUM
im. RODZINY SAŻYŃSKICH

.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!